افشین پیروانی در آبادان سنگ خورد

به گزارش همیار مشاوره، مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اگر مدیریت ماموران انتظامی و یگان ویژه نبود اتفاقات بدی در استادیوم تختی آبادان رخ می داد.

افشین پیروانی در آبادان سنگ خورد

به گزارش همیار مشاوره به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس؛ افشین پیروانی درباره بازی با نفت آبادان گفت: خدا را شکر که این بازی را هم با پیروزی پشت سر گذاشتیم. این پیروزی در حالی به دست آمد که بنابه گفته آقای اسکوچیچ، ما بازی بهتری انجام دادیم، البته حریف هم برای پیروزی به میدان آمده بود و برنامه داشت. هیچیک از دو تیم به دنبال دفاع و تساوی نبودند و به همین دلیل یک بازی خوب بود، با موقعیت های زیاد گلزنی به ویژه برای پرسپولیس همراه بود، به طور حتم تماشاگران حتی فوتبال زیباتر و مهیج تر از این را هم می دیدند اگر برخی اتفاقات در استادیوم روی نمی داد.

وی ادامه داد: متاسفانه دیروز از قبل آغاز بازی، فحاشی و پرتاب سنگ و اشیاء آغاز شده بود. طرفداران ما خیلی اذیت شدند. اولین بار بود که چنین صحنه هایی را با این شدت در آبادان می دیدم. باید از یگان ویژه و نیروی انتظامی تشکر کنم. آنها کمال همکاری را داشتند و اگر مدیریت خوب شان نبود قطعا اتفاقات بدتری چه در داخل زمین و چه بیرون از آن روی می داد.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس درباره حمله ای که به خود او شده بود، گفت: فحاشی و پرتاب اشیاء خیلی زیاد بود. در آن حادثه همانطور که در ویدئو مشهود است، یک بطری را پرتاب کردند که با شدت زیاد به آرنج دستم خورد. خدا رحم کرد که اتفاق بدتری روی نداد. دست من به شدت ضرب دید. به خانه که رسیدیم چند قرص مسکن خوردم و درد به حدی بود که چیزی نمانده بود نیمه شب به بیمارستان بروم تا از دستم عکسبرداری گردد. به هر حال این هم فدای سر طرفداران و تیم.

افشین پیروانی در خاتمه درباره بازی پیش روی این هفته اضافه نمود: پرسپولیس فرایند خوبی داشته است. امتیازهای مهمی را به دست آورده ایم. ما در حال پشت سر گذاشتن دشوارترین مقطع تمام طول این فصل هستیم. برنامه ها و تمرینات را با تمرکز بالا دنبال می کنیم. امیدواریم یک بازی بدون حاشیه یا حداقل کم حاشیه را ببینیم که در جریان آن یک پیروزی دیگر را تقدیم طرفداران نمایند.

  • رمزگشایی از ماجرای بانوانی که در هتل با کالدرون ملاقات کردند
منبع: همشهری آنلاین

به "افشین پیروانی در آبادان سنگ خورد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افشین پیروانی در آبادان سنگ خورد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید