برگزاری نخستین نشست هماهنگی برنامه های هفته المپیک

به گزارش همیار مشاوره، نخستین نشست برگزاری مراسم هفته المپیک امروز (دوشنبه) به ریاست نصرالله سجادی در محل کمیته ملی المپیک برگزار گردید.

برگزاری نخستین نشست هماهنگی برنامه های هفته المپیک

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک، هر ساله در 23 ژوئن مراسم دو روز المپیک در سراسر دنیا از سوی کمیته های المپیک برگزار می گردد که البته چند سالی هست این مراسم تحت عنوان هفته المپیک با همکاری فدراسیون ها و نهادهای مختلف در سراسر کشور برگزار می گردد. به همین منظور در امسال نیز این مراسم برگزار و کمیته ملی المپیک کشورمان نیز برای بزرگداشت این روزدر نظر دارد برنامه ای از جمله کودک و المپیک، آموزش و المپیک، رسانه و المپیک، محیط زیست و المپیک و چندین موارد دیگر برگزار کند.

به همین منظور نخستین جلسه هماهنگی برنامه های هفته المپیک امروز با ریاست نصارلله سجادی سرپرست کاروان المپیک 2020 ، قراخانلو رئیس آموزشگاه ملی المپیک، پیمان فخری رئیس مرکز نظارت بر تیم های ملی، صیرفی رئیس موزه ملی ورزش ،المپیک و پارالمپیک، قاسمی حراست کمیته ملی المپیک، جعفری نماینده آموزش و پرورش، بابایی مدیر امور اقتصادی،جعفری مدیر کمیته آموزش و عبداللهی مدیر روابط عمومی کمیته ملی المپیک برگزار گردید.

در این نشست مقرر شد برای برنامه های روز رسانه و المپیک، نماینده رسانه ها از موزه بازدید و در دو کلاس آموزشی آشنایی با ارزش های المپیک و خبرنگاری و شبکه های اجتماعی شرکت نمایند.

همچنین در روز محیط زیست و المپیک برنامه کوهپیمایی با هماهنگی فدراسیون کوهنوردی و پاکسازی کوه از زباله ها و همچنین پاکسازی رودخانه ای در تهران توسط علاقمندان انجام پذیرد.

در برنامه های آموزش و المپیک نیزدر نظر دارند تا با هماهنگی آموزش و پرورش گروهی از دانش آموزان از آموزشگاه ملی المپیک بازدید نمایند و آموزش های لازم در مورد المپیک و ارزش های آن را فرابگیرند، همچنین به صورت نمادین مراسم نمایش حمل مشعل و پرچم و رژه المپیک را شاهد باشند و در بازی هایی همانند طناب کشی،شطرنج و گلف شرکت نمایند.

نشست بعدی و هماهنگی های نهایی در این خصوص هفته المپیک آینده برگزار می گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "برگزاری نخستین نشست هماهنگی برنامه های هفته المپیک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری نخستین نشست هماهنگی برنامه های هفته المپیک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید