ترامپ دموکرات ها را به جاسوسی از کاخ سفید متهم کرد

به گزارش همیار مشاوره، دونالد ترامپ در واکنش به افشاگری های اخیر در زمینه گفت وگوی تلفنی وی با رئیس جمهور اوکراین، اطلاعات فاش شده را کاملا نادرست و جعلی خواند و دموکرات ها را به جاسوسی از خود متهم کرد.

ترامپ دموکرات ها را به جاسوسی از کاخ سفید متهم کرد

به گزارش گروه سیاسی همیار مشاوره، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در واکنش به جنجالهای اخیر پیرامون افشای مکالمه تلفنی وی با ولودیمیر زلنسکی رئیس جمهور اوکراین در چند توئیت نوشت: مثل هر آمریکایی، من هم مجاز به دیدار با متهم خود هستم، مخصوصا که به این متهم افشاگر هم می گویند، کسی که یک مکالمه خوب با یک رهبر خارجی را به صورت کاملا نادرست و به شیوه ای فریبکارانه ارائه نموده است.

وی در ادامه با متهم کردن آدام شیف نماینده دموکرات که در حال پیش بردن این پرونده در مجلس نمایندگان است افزود: شیف حرفهایی از خودش درآورده و نوشته است و می گوید که اینها را رئیس جمهور آمریکا گفته است، من تقاضا دارم که آدام شیف به خاطر فریب و خیانت در بالاترین سطح مورد مواخذه قرار بگیرد.

وی افزود، علاوه بر آن، من نه تنها می خواهم با متهم خود که اطلاعات دست دوم و ست سوم داده است دیدار کنم بلکه با شخصی که این اطلاعات را به صورت غیرقانونی در اختیار این افشاگر قرار داده است و کاملا نادرست هستند نیز دیدار کنم. آیا این جاسوسی از رئیس جمهور آمریکا نیست؟ عواقب بزرگی خواهد داشت.

ترامپ در ادامه توئیت های بلند بالای خود نوشت: این دموکراتها، که هیچ کاری انجام نمی دهند، در حال آسیب بزرگ به کشورمان هستند. جوری دروغ می گویند و خیانت می نمایند و در حال بی ثبات کردن کشور هستند که در تاریخ ایالات متحده سابقه نداشته است و این درحالیست که انتخابات 2020 نیز در پیش است. دموکراتها و رسانه های جعلی خطرناک و بد هستند...

بر اساس اطلاعاتی که اخیرا فاش شده، رئیس جمهور آمریکا در تماسی تلفنی از همتای اوکراینی خود خواسته پرونده قضایی علیه هلدینگ بریسما را که هانتر بایدن پسر جو بایدن عضو هیأت مدیره آن است، پیش ببرد. هرچند ترامپ این موضوع را رد می نماید، اما ظاهرا ترامپ برای تحت فشار قرار دادن کی یف، یاری های نظامی آمریکا به اوکراین را تعلیق نموده و تنها زمانی با پرداخت این یاری ها موافقت نموده است که زلنسکی به او اطمینان داده دادستان کل اوکراین پرونده بریسما را پیش می برد.

هلدینگ بریسما به فساد اقتصادی متهم است و به نظر می رسد ترامپ کوشش داشته تا به وسیله مفسد نشان دادن فرزند بایدن، شخص بایدن را هم بی اعتبار نموده و شانس او برای پیروزی در انتخابات را کاهش دهد.

نمایندگان دموکرات در حال پیش بردن طرحی هستند که با استفاده از این پرونده دونالد ترامپ را به میز استیضاح در مجلس نمایندگان آمریکا بکشانند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "ترامپ دموکرات ها را به جاسوسی از کاخ سفید متهم کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ دموکرات ها را به جاسوسی از کاخ سفید متهم کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید