ثبت نام مجرد ها در نهضت ملی مسکن از ساعت 12 امروز

به گزارش همیار مشاوره، خبرگزاری خبرنگاران-معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی گفت: مردان مجردی که 23 سال را تمام کردند از ساعت 12 امروز (دوشنبه) 20 دی ماه یک ماه مهلت دارند تا در طرح نهضت ملی مسکن ثبت نام نمایند.

ثبت نام مجرد ها در نهضت ملی مسکن از ساعت 12 امروز

به گزارش خبرگزاری همیار مشاوره، محمود محمودزاده اضافه نمود: سامانه نهضت ملی مسکن از ساعت 12 ظهر امروز (دوشنبه) 20 دی ماه برای ثبت نام مردان مجرد بالای 23 سال باز می گردد.

وی اضافه نمود: ثبت نام تا 20 بهمن در سراسر کشور ادامه خواهد داشت و این زمان مجددا تمدید نخواهد شد.

محمودزاده گفت: جزییات شرایط ثبت نام در سامانه ثمن درج شده است و همه مجرد های بالای 23 سال با اطلاع از شرایط ثبت نام، نام نویسی داشته باشند.

معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه پیش از این حداقل سن مجاز برای مجرد ها 25 سال اعلام شده بود که به 23 سال کاهش یافته است، اضافه نمود: افراد مجرد که در این طرح ثبت نام می نمایند باید در زمان تحویل واحد متاهل شده باشند، در غیر این صورت قیمت واحد طبق کارشناسی روز برای متقاضیان محاسبه می گردد.

لازم به ذکر است؛ از تاریخ 28 مهرماه تا 15 دی ماه مرحله نخست ثبت نام طرح نهضت ملی مسکن با ثبت نام 2 میلیون و 500 هزار نفر در سامانه saman.mrud.ir انجام شد.

فرصت ثبت نام برای آن گروه از متقاضیانی که از 28 مهرماه 1400 ثبت نامشان آغاز شد و در محدوده 520 شهر مرحله اول قرار داشتند ساعت 24 روز 15 دی ماه 1400 به انتها رسید. متقاضیان شهر هایی که اخیرا به طرح نهضت ملی مسکن اضافه شده است هنوز می توانند در این طرح ثبت نام نمایند چراکه از بازه زمانی آغاز ثبت نام به مدت دو ماه فرصت دارند.

در 674 شهر هنوز ثبت نام طرح نهضت ملی مسکن آغاز نشده، اما بنا بر اعلام وزارت راه و شهرسازی، بازگشایی این شهر ها نیز در دستور کار قرار گرفته است که با تامین احتیاج های مربوط به تجهیز و توسعه سامانه به تدریج اعلام می گردد.

منبع: خبرگزاری آریا

به "ثبت نام مجرد ها در نهضت ملی مسکن از ساعت 12 امروز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت نام مجرد ها در نهضت ملی مسکن از ساعت 12 امروز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید