طرح های ثبت اختراع جدید غول فناوری کره فاش شد: گوشی تاشو عمودی سامسونگ در راه است

به گزارش همیار مشاوره، به نظر می رسد سامسونگ در حوزه گوشی های تاشو به گلکسی فولد بسنده نکرده و تصاویر یک ثبت اختراع جدید سامسونگ نشان می دهد که تلفن تاشو به صورت عمودی در راه است.

طرح های ثبت اختراع جدید غول فناوری کره فاش شد: گوشی تاشو عمودی سامسونگ در راه است

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، انتظار می رود موتورولا با نام تجاری RAZR یک گوشی تاشو را وارد بازار کند که بی شباهت به گلکسی فولد نیست اما سامسونگ نیز به گلکسی فولد بسنده نکرده و به زودی نخستین گوشی تاشو خود را رونمایی می نماید.

این گواهی جدید اوایل ماه جاری ثبت شده است. در ظاهر و بر اساس طرح های این گوشی به نظر می رسد این گوشی مانند هواوی میت ایکس طراحی شده و اجازه می دهد گوشی به شکل عمودی تا شما و همزمان قسمت هایی از صفحه نمایش برای سایر کارها عملکرد داشته باشد. این کارها می تواند تغییر آهنگ موسیقی، عکس دریافت،عکسهای سلفی دریافت و ... را شامل گردد.

اما آنچه این گوشی را از طراحی ظاهری موتورولا جدا می نماید مکانیزم تاشوی آن است که باعث می گردد لولای تاشو چندین تنظیم متفاوت را امکان پذیر کند از جمله امکان تاشو صفحه نمایش به سمت داخل یا خارج. این مفهوم مطمئناً جدید و هیجان انگیز است ، و چشم انداز یک فرم کاملاً جدید و جذاب را در اختیار فراوری کنندگان می گذارد. تلفن های هوشمند با نمایشگرهای تاشو راهی به سوی آینده هستند. به هر حال به نظر می رسد سامسونگ در کوشش است مسائل پیشین گوشی تاشو اولیه خود را حل نماید.

منبع: انتخاب

به "طرح های ثبت اختراع جدید غول فناوری کره فاش شد: گوشی تاشو عمودی سامسونگ در راه است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طرح های ثبت اختراع جدید غول فناوری کره فاش شد: گوشی تاشو عمودی سامسونگ در راه است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید