مدیران اپل چند ساعت در هفته کار می کنند؟

به گزارش همیار مشاوره، رئیس اپ استور هر هفته 80 ساعت صرف نظارت بر فروشگاه اپلیکیشن آیفون می کند.

مدیران اپل چند ساعت در هفته کار می کنند؟

به گزارش خبرگزاری همیار مشاوره و براساس گزارش زومیت، وال استریت ژورنال در گزارشی می گوید در پی تغییرات گسترده اپ استور در اتحادیه اروپا، ساعت کاری فیل شیلر، رئیس اپ استور، به حدود 80 ساعت در هفته رسیده است.

شیلر در سال 2020 از مدیریت بخش بازاریابی اپل کناره گیری کرد و مسئولیت نظارت و مشاوره در برخی از فعالیت های اپ استور را بر عهده گرفت تا زمان بیشتری را صرف زندگی شخصی اش کند.

شیلر به پاسخ فوری به ایمیل ها و تماس های تلفنی در تمام ساعات معروفیت دارد. او در جریان دعوای اپیک گیمز و اپل برای دفاع از سیاست های اپ استور شهادت داد.

شیلر از جمله مدیرانی است که با اتحادیه اروپا ارتباط دارد و هنگام رونمایی iOS 17.4 از افرادی بود که با رسانه ها ارتباط گرفت و تأثیر قانون بازارهای دیجیتال اتحادیه اروپا (DMA) بر حریم خصوصی و امنیت کاربران در اروپا را گوشزد کرد.

زمانی که اپل حساب توسعه دهنده اپیک گیمز را برای جلوگیری از ایجاد فروشگاه اپلیکیشن جایگزین مسدود کرد، این شیلر بود که ایمیلی را به تیم سوئینی، مدیرعامل اپیک گیمز، ارسال کرد و گفت که این حساب به دلیل انتقاد اپیک گیمز از قانون بازارهای دیجیتال بسته شده است.

شیلر در خط مقدم برخی از بزرگ ترین محصولات اپل بوده و استراتژی های بازاریابی را برای همه چیز -از آی پاد گرفته تا مک- توسعه داده است. او یکی از حامیان اصلی اضافه شدن برنامه های متفرقه به گوشی آیفون بود. شیلر فلسفه استیو جابز را در اپل زنده نگه داشته و تحت نظارت او اپ استور به منبع درآمدی بزرگ برای اپل تبدیل شده است.

227227

منبع: خبرآنلاین

به "مدیران اپل چند ساعت در هفته کار می کنند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیران اپل چند ساعت در هفته کار می کنند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید