مشکل کتف کمال: حاد نیست اما زمان می خواهد

به گزارش همیار مشاوره، مشکل کتف من این است که زیر استخوان گیر می نماید و پزشکان برای اینکه آن را جا بیندازند، حتماً باید بیهوشی پنج دقیقه ای انجام دهند وگرنه خودم هم می توانستم کتفم را جا بیندازم.

مشکل کتف کمال: حاد نیست اما زمان می خواهد

مشکل کتف کمال: حاد نیست اما زمان می خواهد

از زبان مدیرعامل پرسپولیس شنیده بودیم که می خواهد با مشورت برانکو برای کمال کامیابی نیا و کتف آسیب دیده اش یک تصمیم جدی بگیرد. منظورش جراحی بود.

حال آنکه خودِ کمال می گوید به دررفتن های کتفش عادت نموده و نسبت به آن حساسیت خاصی ندارد: شرایطم قبل از بازی با الاهلی خیلی سخت بود. بعد از بازی با پیکان از درد کتف بیهوش شده بودم. البته کتفم همان شب به حالت اولیه برگشت اما متاسفانه نتوانستم آن را تقویت کنم. مشکل خاصی ندارم فقط تقویت کتفم کمی زمان می خواهد. این موضوع واقعا حاد نیست. ما بازیکنی مانند بشار رسن را داریم که کتفش در می رود و خودش آن را جا می اندازد. مشکل کتف من این است که زیر استخوان گیر می نماید و پزشکان برای اینکه آن را جا بیندازند، حتماً باید بیهوشی پنج دقیقه ای انجام دهند وگرنه خودم هم می توانستم کتفم را جا بیندازم.

کمال سپس می گوید که با سرماخوردگی مقابل الاهلی بازی نموده: از همان روزی که به دبی رفتیم، تب و لرز شدید داشتم. با خودم کلنجار می رفتم که بازی نکنم ولی دلم نیامد. در آخرین لحظه بود که به آمادگی رسیدم.

11 - 180

منبع: ایران ورزشی

به "مشکل کتف کمال: حاد نیست اما زمان می خواهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مشکل کتف کمال: حاد نیست اما زمان می خواهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید