نقی زاده: نقاط قوت سپاهان را از کار انداختیم، به دنبال وقت کشی نبودیم و کاملاً تاکتیکی بازی کردیم

میثم نقی زاده، هافبک تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان تأکید کرد که این تیم در دیدار برابر سپاهان به دنبال وقت کشی نبوده است.

نقی زاده: نقاط قوت سپاهان را از کار انداختیم، به دنبال وقت کشی نبودیم و کاملاً تاکتیکی بازی کردیم

میثم نقی زاده در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران درباره حاشیه های دیدار تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان برابر سپاهان و مصاحبه های قلعه نویی و تارتار گفت: من بازیکن هستم و بهتر است به این بحث ها ورود نکنم، اما در مورد بازی باید بگویم که نمایش بسیار خوبی داشتیم. ما به هیچ عنوان به دنبال وقت کُشی نبودیم و فقط یک بار سوشا مکانی مصدوم شد که برانکارد به زمین آمد و بعد از بازی هم به بیمارستان رفت. مکانی حتی درخواست تعویض هم داد، اما تعویض های ما تمام شده بود.

وی با بیان اینکه سپاهان تیمی خطرناک و پرمهره است و قدرت فنی بالایی در زمین و هوا دارد، شرح داد: تا جایی که امکان داشت، نقاط قوت این تیم را از کار انداختیم و موقعیتی به حریف ندادیم. تارتار تا حالا در هیچ مسابقه ای و حتی یک بار هم به ما نگفته است که دنبال وقت کشی باشیم. ما چنین کاری انجام ندادیم و کاملاً تاکتیکی بازی کردیم.

هافبک نفت مسجدسلیمان درباره مسائل مالی بازیکنان و عدم پرداخت مبالغ قرارداد آنها گفت: مسئولان باشگاه قول داده بودند که پول بازیکنان را بدهند، اما هنوز این اتفاق رخ نداده و ما بابت امسال، پولی دریافت نکرده ایم. اگر پول بازیکنان را بدهند، شرایط تیم قطعاً بهتر خواهد شد. در همین چهار هفته هم مقابل مدعیان قهرمانی قرار گرفتیم و شکست نخوردیم. امیدوارم مسائل مالی خیلی زود برطرف شود.

+

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "نقی زاده: نقاط قوت سپاهان را از کار انداختیم، به دنبال وقت کشی نبودیم و کاملاً تاکتیکی بازی کردیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نقی زاده: نقاط قوت سپاهان را از کار انداختیم، به دنبال وقت کشی نبودیم و کاملاً تاکتیکی بازی کردیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید