پرهیزکاری: تمام قد از تیم ملی حمایت می کنیم

به گزارش همیار مشاوره، سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال گفت: تیم ملی این پتانسیل را دارد که از سد انگلیس عبور کند و از مرحله گروهی صعود کنیم.

پرهیزکاری: تمام قد از تیم ملی حمایت می کنیم

داود پرهیزکاری، سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال درباره حضور طرفداران و رسانه ها در قطر گفت: رسانه های گروهی، عوامل اجرایی و طرفداران در سه گروه از روز گذشته (یکشنبه 29 آبان ماه) وارد دوحه شدند. علی رغم مشکلاتی که درباره اسکان و تردد وجود داشت خدا را شکر شرایط بهتر شده است و تا چند ساعت دیگر راهی استادیوم هستیم. اعضای تیمی که از فدراسیون آمده، آماده می شوند تا تمام قد از تیم ملی حمایت نمایند و با یک نتیجه خیلی خوب خستگی چند روزه همه ما برطرف گردد و خوشحالی به مردم ایران تقدیم گردد.

وی درباره بازی امروز تیم ملی فوتبال کشورمان برابر انگلیس گفت: در آستانه یکی از مهمترین بازی های تیم ملی قرار داریم. خیلی خوشبین هستم و اعتقاد دارم که بازیکنان ما توانایی این را دارند که یک افتخارآفرینی بزرگ را رقم بزنند. در بازی اول مقابل انگلیس، نتیجه گیری دور از دسترس نخواهد بود و فکر می کنیم بازی خیلی خوبی از تیم ملی امروز ببینیم.

سرپرست دبیرکلی در خاتمه گفت: تیم ملی فوتبال کشورمان این پتانسیل را دارد که از سد انگلیس عبور کند و پس از کسب نتایج مد نظر برای اولین بار از مرحله گروهی صعود کنیم.

همیار مشاوره ورزشی فوتبال و فوتسال

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "پرهیزکاری: تمام قد از تیم ملی حمایت می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرهیزکاری: تمام قد از تیم ملی حمایت می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید