بنزما با پای زخمی 90 دقیقه بازی کرد

به گزارش همیار مشاوره، رئال مادرید شب گذشته در چارچوب رقابت های هفته سی و ششم لالیگا به مصاف رایووایه کانو رفت و با نتیجه 1-2 برابر این تیم به پیروزی رسید.

بنزما با پای زخمی 90 دقیقه بازی کرد

در حالی که تنها 10 دقیقه از آغاز این بازی گذشته بود، یکی از بازیکنان حریف در صحنه ای با بنزما درگیر شد و پایش را روی پای این بازیکن گذاشت و شدت این برخورد به حدی بود که روی پای این بازیکن پاره شد.

با این حال، او حاضر نشد حتی برای مداوا دقایقی را از زمین بیرون برود و پیروز شد با همین شرایط و در حالی که زخم عمیق پایش به شدت دردناک بود برای رئال گلزنی کند و تا انتها بازی هم در زمین ماند.

آنچلوتی پس از انتها بازی و در پاسخ به سوال همیار مشاوره درباره نگرانی از مصدومیت بنزما که چند دقیقه لنگ لنگان در زمین راه می رفت اظهار داشت که مسئله ای نیست و پای او فقط زخم شده است.

حالا تصاویر مربوط به زخم پای عمیق این بازیکن در شبکه های اجتماعی منتشر شده و نشان می دهد که این مهاجم فرانسوی پس از انتها بازی مجبور شده پنج بخیه روی زخم پایش بزند.

بنزما در طول این فصل بار ها با مصدومیت های مختلف روبرو شد و نتوانست درخشش چند فصل اخیر را در ترکیب رئال مادرید تکرار کند.

منبع: فرارو

به "بنزما با پای زخمی 90 دقیقه بازی کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بنزما با پای زخمی 90 دقیقه بازی کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید