تقدیر از بانک در مراسم تجلیل و تکریم از کارآفرینان و مدیران اشتغال زای کشور

به گزارش همیار مشاوره، در یازدهمین جشنواره سالانه تجلیل و تکریم از کارآفرینان و مدیران اشتغال زای کشور از بانک رفاه کارگران به پاس حمایت از فراوری و اشتغال، کارآفرینی و نقش آفرینی در این حوزه ها تقدیر به عمل آمد.

تقدیر از بانک در مراسم تجلیل و تکریم از کارآفرینان و مدیران اشتغال زای کشور

به گزارش همیار مشاوره، بنابر اعلام بانک رفاه کارگران، در مراسم تجلیل و تکریم از کارآفرینان و مدیران اشتغال زای کشور که با حضور سخنرانان برجسته و کارآفرینان پیروز کشور در محل مرکز همایش های بین المللی صداوسیما برگزار گردید، از بانک رفاه به عنوان سازمان کارآفرین تقدیر به عمل آمد و آقای خجسته پور از همکاران اداره بانکداری شرکتی به نمایندگی آن را دریافت کرد.

در این رویداد سالانه که با عاملیت اداره بانکداری اختصاصی و تجاری و حضور تنی چند از مسئولان و کارشناسان بانک در حوزه های مختلف برگزار گردید، بانک رفاه علاوه بر حمایت مادی و معنوی از جشنواره، حضور فعال تبلیغاتی نیز داشت.

بانک رفاه در راستای حمایت از رونق فراوری و به عنوان بانک اجتماعی، تا به امروز هر ساله در این رویداد که به منظور اشتراک گذاری تجارب و دانش ارزنده کارآفرینان برتر و نیز تجلیل و تکریم از تلاشگران عرصه فراوری، اشتغال و توسعه پایدار صورت می پذیرد حضور فعال دارد و از کارآفرینان و مدیران اشتغال زا حمایت می نماید.

انتهای رپرتاژ آگهی

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "تقدیر از بانک در مراسم تجلیل و تکریم از کارآفرینان و مدیران اشتغال زای کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تقدیر از بانک در مراسم تجلیل و تکریم از کارآفرینان و مدیران اشتغال زای کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید