جدول رده بندی لیگ برتر فوتبال در خاتمه روز دوم از هفته هجدهم، استقلال از کورس عقب ماند، صدر زرد شد

به گزارش همیار مشاوره، تیم فوتبال استقلال با شکست مقابل تراکتورسازی تبریز، اختلافی پنج امتیازی با رده چهارم و 10 امتیازی با صدر جدول پیدا کرد.

جدول رده بندی لیگ برتر فوتبال در خاتمه روز دوم از هفته هجدهم، استقلال از کورس عقب ماند، صدر زرد شد

به گزارش همیار مشاوره، روز دوم از هفته هجدهم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور عصر امروز (آدینه) با برگزاری سه دیدار دنبال شد.

تراکتورسازی تبریز در مهمترین بازی این هفته با شکست استقلال، 33 امتیازی شد و در صندلی چهارم جدول باقی ماند. تراکتورسازان با این پیروزی، اختلاف امتیاز خود را با استقلالِ رده پنجمی به پنج امتیاز رساندند. استقلال با تیم صدر جدولی سپاهان 10 امتیاز اختلاف دارد. سپاهان نیز با رجحان مقابل پیکان، با 38 امتیاز به صدر جدول لیگ برتر بازگشت تا خودروسازان، نیم فصل دوم را با دو شکست متوالی شروع نمایند. پیکان با 16 امتیاز در رتبه دوازدهم جدول باقی ماند.

سپیدرود رشت نیز که می توانست با شکست ماشین سازی به رده چهاردهم جدول نزدیک گردد، در رشت متوقف شد و در صندلی پانزدهم جدول باقی ماند. شاگردان محمدرضا مهاجری در تیم ماشین سازی هم با 21 امتیاز، در رتبه هشتم جدول ماندنی شدند.

- نتایج دیدارهای برگزار شده هفته هجدهم لیگ برتر به توضیح زیر است:

پرسپولیس 2 - استقلال خوزستان صفر صنعت نفت آبادان صفر - پدیده شهرخودرو صفر تراکتورسازی تبریز صفر- استقلال یک پیکان صفر- سپاهان یک سپیدرود رشت یک - ماشین سازی تبریز یک

جدول رده بندی لیگ برتر در سرانجام روز دوم از هفته هجدهم در زیر آمده است:

برنامه دیدارهای باقیمانده هفته هجدهم لیگ برتر به توضیح زیر است:

شنبه - 27 بهمن پارس جنوبی جم - نساجی مازندران، ساعت 16، استادیوم تختی جم

یکشنبه - 28 بهمن فولاد خوزستان - نفت مسجدسلیمان، ساعت 16، استادیوم غدیر اهواز

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "جدول رده بندی لیگ برتر فوتبال در خاتمه روز دوم از هفته هجدهم، استقلال از کورس عقب ماند، صدر زرد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جدول رده بندی لیگ برتر فوتبال در خاتمه روز دوم از هفته هجدهم، استقلال از کورس عقب ماند، صدر زرد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید