سرمربی استقلال خوزستان: روز به روز بهتر می شویم!

به گزارش همیار مشاوره، سرمربی استقلال خوزستان ابراز امیدواری کرد که تیمش روز به روز بهتر گردد.

سرمربی استقلال خوزستان: روز به روز بهتر می شویم!

به گزارش همیار مشاوره، محمد علوی بعد از توقف یک بر یک تیمش مقابل نساجی قائم شهر گفت: بازی خوبی بود. هر دو تیم دنبال کسب سه امتیاز بودند. متأسفانه هر تیمی یک امتیاز گرفت. شاهد هستید که تیم ما هفته به هفته پیشرفت می نماید و نترس بازی می نماید. تیم آقای جلالی هم خوب بود. بازی پایاپای بود. با این حال قدرت تیم ما نسبتاً به این تیم چربید.

سرمربی استقلال خوزستان گفت: تیم ما به گونه ای بازی می نماید که همه بازیکنان در حال مشارکت در دفاع و حمله هستند. سخت است که وقتی دفاع می کنید به یک باره حمله کنید. متأسفانه تیم ما از نظر بدنی ضعیف بود ولی روز به روز بهتر می گردد.

وی ادامه داد: ان شاء الله خط حمله ما بهتر می گردد. من خط حمله را در تمام تیم می بینم و فقط از مهاجم انتظار ندارم. اعتقادم این است که هر کسی باید بهترین استفاده را از حداقل زمانی که به او می دهند، ببرد.

علوی گفت: تیم نساجی بازی دفاعی انجام داد و کمتر حمله کرد. ما سعی کردیم فوتبال بازی کنیم و به سمت ضد فوتبال و فوتبال مستقیم برویم. ما با انجام بازی، 70 درصد از مالکیت توپ را در اختیار داشتیم. نساجی تیم بزرگی است و خدای نکرده نمی خواهم علیه این تیم صحبت کنم اما آن ها عقب نشسته بودند و امکان انداختن توپ پشت سر مدافعان نبود و فقط یک بار این رخ داد.

سرمربی استقلال خوزستان درباره تعریف و تمجید مجید جلالی از استقلال خوزستان اظهار کرد: من مربیگری را از مجید جلالی و سایر مربیان یاد گرفتم. کوشش می کنم تیم هایم فوتبال زیبا و جنگنده ای را ارائه دهند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "سرمربی استقلال خوزستان: روز به روز بهتر می شویم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرمربی استقلال خوزستان: روز به روز بهتر می شویم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید