صالحی امیری: المپیک 2020 را نشانه گرفته ایم، نهادی برای تقابل با وزارت ورزش نیستیم

به گزارش همیار مشاوره، رضا صالحی امیری، رئیس کمیته ملی المپیک تأکید کرد که هدف ورزش کشور در سال پیش رو نشانه دریافت المپیک 2020 است.

صالحی امیری: المپیک 2020 را نشانه گرفته ایم، نهادی برای تقابل با وزارت ورزش نیستیم

به گزارش همیار مشاوره، رضا صالحی امیری، رئیس کمیته ملی المپیک در جلسه مشترک روسای فدراسیون ها گفت: در سال 97 با موضوع وزیر محترم ورزش مثل یک خانواده کنار هم بودیم و کوشش کردیم از نفسانیات و مسائل حاشیه ای پرهیز کنیم. باور داریم ورزش یک خانواده بزرگ است و هر خانواده یک پدر دارد که آقای سلطانی فر است و سایر اعضای خانواده باید در کنار هم هر کدام سهمی و مشارکتی را به عهده بگیرند.

وی اضافه نمود: باور داریم همه یک هدف مشترک داریم و برای رسیدن به این هدف همه باید نقدپذیر و داری شفافیت در رفتار و کردار و عمل باشیم. باور داریم اخلاق هدف غایی در ورزش است و کسب مدال های قهرمانی بستری برای رسیدن به این هدف است. هدف متعالی ما فرهنگی و اجتماعی کردن ورزش و تصویر نشاط ملی است. سال درخشانی برای ورزش ایران در رویدادهای مختلف بود و اگر درخششی بود همه پیروز شدیم و هر جا هم ناکامی بود همه مقصر بودیم. از آقای سلطانی فر درس گرفتم با صبر و تحمل به مسائل نگاه کنم. ما کمیته ملی المپیک را به نهادی برای تقابل با وزارت ورزش تبدیل نکردیم که خلاف اخلاق و اصول مدیریتی است و سعی کردیم یک همراه خوب باشیم.

رئیس کمیته ملی المپیک اظهار داشت: در سال 98 با شعار انسجام و وفاق درونی به سمت درخشش بیشتر در رویدادهای بین المللی حرکت می کنیم و المپیک 2020 را با قدرت نشانه گرفته ایم. آقای خسروی وفا و مجموعه کمیته ملی پارالمپیک همراه و همنوا با ما حرکت کردند و باید این مجموعه بیش از پیش دیده و به آنها توجه گردد. سرمایه های ورزش ایران همه در این سالن جمع هستند و بابت این سرمایه های ملی باید شکر نعمت کنیم. درسال 97 باوفاق وانسجام حداکثری میان وزارت ورزش،کمیته ملی المپیک و پارالمپیک ورزش قهرمانی ایران کارنامه درخشانی داشته است. نقدپذیری، شفافیت، اخلاق محوری را سرلوحه کارخود قرار دادیم. هدف متعالی ما توسعه رویکرد فرهنگی و اجتماعی در ورزش قهرمانی است. وزیر محترم ورزش و تیم مدیریتی ایشان نقش بسیار موثری در این موفقیت ها داشتند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "صالحی امیری: المپیک 2020 را نشانه گرفته ایم، نهادی برای تقابل با وزارت ورزش نیستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صالحی امیری: المپیک 2020 را نشانه گرفته ایم، نهادی برای تقابل با وزارت ورزش نیستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید