مربی تیم ملی فوتبال به ایران بازگشت

وحید هاشمیان پس از اتمام سفر خود به آلمان برای حضور در اردوی جدید تیم ملی به ایران بازگشت.

مربی تیم ملی فوتبال به ایران بازگشت

به گزارش ، مرحله جدید اردو و تمرینات تیم ملی فوتبال ایران از 19 تا 24 تیر بدون حضور بازیکنان لژیونر در مرکز ملی فوتبال و زمین شماره 2 این مجموعه برگزار می گردد.

مارک ویلموتس، سرمربی بلژیکی تیم ملی میخواهد در این اردوی کوتاه مدت و پنج روزه از بازیکنان کمتر دعوت شده و چهره های جوان استفاده و وضعیت آن ها را برای قرار دریافت در فهرست تیم ملی برای رقابت های مرحله دوم مقدماتی جام جهانی 2022 قطر ارزیابی کند.

وحید هاشمیان، تنها دستیار ایرانی ویلموتس که پس از برگزاری دیدار محبت آمیز تیم ملی با کره جنوبی برای رسیدگی به بعضی امور شخصی و شرکت در دیدار های خیرخواهانه فوتبال به آلمان سفر نموده بود صبح امروز (آدینه) به تهران بازگشت و قرار است اعضای خارجی کادرفنی تیم ملی هم فردا به ایران بیایند.

بلافاصله پس از بازگشت ویلموتس، مانو فررا، لورن اسپینوزی و کوین مینی به کشورمان قرار است فهرست تیم ملی برای اردوی تیرماه اعلام گردد.

ملی پوشان فوتبال ایران یکشنبه 24 خرداد در آخرین روز اردوی خود در دیداری تدارکاتی که پشت درب های بسته استادیوم آزادی برگزار خواهد شد به مصاف شاگردان فرهاد مجیدی در تیم ملی امید می روند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "مربی تیم ملی فوتبال به ایران بازگشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مربی تیم ملی فوتبال به ایران بازگشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید