میثاقیان: فدراسیون الان نمی تواند ترتیب بازی های لیگ دسته اول را به هم بریزد، ویسی حق دارد نگران باشد

به گزارش همیار مشاوره، اکبر میثاقیان، سرمربی تیم فوتبال خونه به خونه تأکید کرد که فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ نمی توانند ترتیب بازی های لیگ دسته اول را در چهار هفته پایانی به هم بریزند.

میثاقیان: فدراسیون الان نمی تواند ترتیب بازی های لیگ دسته اول را به هم بریزد، ویسی حق دارد نگران باشد

اکبر میثاقیان در گفت وگو با خبرنگار ورزشی همیار مشاوره با اشاره به شرایط فعلی تیمش در لیگ دسته اول و اینکه خونه به خونه در منطقه خطر قرار گرفته است، گفت: ما با کوشش زیاد کار خودمان را انجام می دهیم و نگرانی خاصی نداریم. خوشبختانه بازیکنان خوبی داریم و همه می دانند که در چهار هفته سرانجامی باید بیشترین کوشش را کنیم تا حتی چند پله هم در جدول بالاتر برویم. زمانی که به خونه به خونه آمدم، این تیم شرایط سختی داشت، ولی هدف ما این بود که وضعیت را بهتر کنیم، هر چند که همه می دانند با چه مشکلاتی روبرو بودیم.

وی در ادامه اضافه کرد: از زمانی که من راهنمایی تیم را بر عهده گرفتم، 9 بازی در بیرون از خانه انجام دادیم و این برای ما اصلاً خوب نبود. در آغاز فصل هم دو تیم کنار کشیدند و این موضوع نظم بازی های و برنامه ریزی مسابقات را به هم زد. با این حال چاره ای وجود نداشت و تمام تیم ها باید خودشان را با این شرایط هماهنگ می کردند. حالا هم چهار هفته به سرانجام لیگ باقی مانده و همه بازی ها حساس است. چند تیم برای صعود می جنگند و رقابت در پایین و وسط جدول هم حساس است.

سرمربی تیم فوتبال خونه به خونه در خصوص تقاضای عبدالله ویسی برای اینکه شاهین بوشهر در آخرین هفته استراحت نکند و مخالفت فدراسیون فوتبال توضیح داد: این شرایط از ابتدای فصل وجود داشت و اگر هم قرار بود تغییری انجام گردد باید قبلاً این کار صورت می گرفت. ویسی نگران است و حق هم دارد، ولی فدراسیون الان نمی تواند ترتیب بازی ها را به هم بریزد. امیدوارم در نهایت تیم هایی که شایستگی اش را دارند به لیگ برتر صعود نمایند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "میثاقیان: فدراسیون الان نمی تواند ترتیب بازی های لیگ دسته اول را به هم بریزد، ویسی حق دارد نگران باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "میثاقیان: فدراسیون الان نمی تواند ترتیب بازی های لیگ دسته اول را به هم بریزد، ویسی حق دارد نگران باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید