خاتمه نامه های دانشجویی به محصولات دانش بنیان تبدیل می گردد

تهران- خبرنگاران- ستاد توسعه فناوری های آب، خشکسالی، فرسایش و محیط زیست معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با همکاری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از سرانجام نامه ها و رساله های فناورانه که منجر به ایجاد کسب و کار در حوزه وظایف توسعه فناوری این ستاد می گردد حمایت می نماید.

خاتمه نامه های دانشجویی به محصولات دانش بنیان تبدیل می گردد

به گزارش معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، حمایت از انتها نامه های دانشجویی و رساله های فناورانه به منظور دستیابی و ارتقای بهره وری از آب و خاک، حل بحران های زیست محیطی کشور و ایجاد اشتغال مناسب در راستای معیشت پایدار جامعه صورت می گیرد.

به این منظور فراخوان اول در بهمن ماه سال گذشته بر روی وبگاه وزارت علوم نهاده شد که پس از ثبت نام، بیش از یکصد مورد عنوان رساله و انتها نامه و برگزاری جلسات داوری، تعدادی از انتها نامه ها که حائز شرایط مورد نظر ستاد بودند معین و در اسفند ماه گذشته به وسیله وبگاه وزارت علوم اطلاع رسانی شد.

پس از آن در اردیبهشت ماه سال جاری، جلسه ای در محل معاونت علمی ریاست جمهوری با حضور اعضای ستاد توسعه فناوری های آب، خشکسالی، فرسایش و محیط زیست معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، استادان راهنما و دانشجویان انتها نامه های منتخب برگزار و مبلغ حمایتی و انتظارات ستاد از آنها معین شد.

اقدام ستاد توسعه فناوری های آب، خشکسالی، فرسایش و محیط زیست با این امید اجرا می گردد که طرح حمایت از دستاورد انتها نامه/رساله های فناورانه به فراوری محصول و خودکفایی کشور منجر گردد.

علمی**2038** 1055

منبع: ایرنا

به "خاتمه نامه های دانشجویی به محصولات دانش بنیان تبدیل می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خاتمه نامه های دانشجویی به محصولات دانش بنیان تبدیل می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید