شروع پیش فروش بلیت های آشغالهای دوست داشتنی

به گزارش همیار مشاوره، پیش فروش بلیت های فیلم آشغال های دوست داشتنی به کارگردانی محسن امیریوسفی شروع شد.

شروع پیش فروش بلیت های آشغالهای دوست داشتنی

به گزارش همیار مشاوره، امروز 22 بهمن ماه، سایت سینما تیکت با انتشار پوستر فیلم آشغال های دوست داشتنی و اعلام سانس های آن برای پردیس ایران مال و سینما ایران خبر اکران این فیلم را قطعی کرد.

فیلم سینمایی آشغالهای دوست داشتنی قرار است از چهارشنبه 24 بهمن ماه با سرگروهی سینما ایران به نمایش درآید.

این فیلم که در سال 92 ساخته شده است و هر سال محسن امیریوسفی به هیات انتخاب جشنواره ارایه کرد اما دبیران مختلف جشنواره فیلم فجر بنا بر بعضی مصلحت ها ،فیلم را به هیات انتخاب نشان نمی دادند انتها طبق برنامه اعلام شده قرار است، اکران گردد.

ابراهیم داروغه زاده در نشست خبری جشنواره اخیر فیلم فجر از صدور پروانه نمایش این فیلم اطلاع داد و صابر ابر هم در این جشنواره ابراز امیدواری کرد که آشغال های دوست داشتنی به زودی در بهترین سینماهای کشور به نمایش دربیاید.

بازیگران فیلم به ترتیب ورود عبارت اند از: شیرین یزدانبخش، حبیب رضایی، هدیه تهرانی، نگار جواهریان، اکبر عبدی، صابر ابر و شهاب حسینی. دیگر عوامل فیلم هم به این توضیح هستند: نویسنده کارگردان و تهیه کننده: محسن امیریوسفی، مدیر فیلمبرداری: تورج اصلانی، تدوین: مصطفی خرقه پوش، طراحی و ترکیب صدا: محمدرضا دلپاک، طراح چهره پردازی: سعید ملکان، صدابردار: محمود سماکباشی، صحنه و لباس: فریبا رهبر، جلوه های ویژه کامپیوتری: پیغام نبوتی، موسیقی: افشین عزیزی.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "شروع پیش فروش بلیت های آشغالهای دوست داشتنی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع پیش فروش بلیت های آشغالهای دوست داشتنی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید