ترامپ: اگر ایران آماده مذاکره نیست، تماس نگیرد

رئیس جمهور آمریکا که مدتی است همزمان با اعزام نیرو به منطقه از مذاکره با ایران هم صحبت می نماید، بار دیگر گفت آماده مذاکره با ایران است، اما ایران هم باید برای این کار آماده باشد.

ترامپ: اگر ایران آماده مذاکره نیست، تماس نگیرد

به گزارش گروه مانیتورینگ بین الملل خبرنگاران، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا که خود هفته گذشته در کوشش برای جلب توجه جمهوری اسلامی شماره تماسش را برای تحویل به ایران به دولت سوئیس تحویل داده بود، بامداد سه شنبه (به وقت تهران) گفت اگر ایران آماده مذاکره نیست، نباید تماس بگیرد.

او که پیش از حضور در محوطه کاخ سفید در جمع گروهی از خبرنگاران صحبت می کرد، درباره احتمال درگیری با ایران، گفت: درباره ایران باید ببینیم که چه می گردد، اما آن ها خیلی خصمانه رفتار نموده اند و واقعا محرک شماره یک ترور هستند.

وی درباره اینکه آیا ایران منافع ایالات متحده را هدف قرار داده، اضافه کرد: ما به هیچ وجه نشانه ای نداریم مبنی بر اینکه اتفاقی افتاده یا خواهد افتاد، اما اگر اینطور گردد، روشن است که این کار با قدرتی عظیم پاسخ داده می گردد، ما انتخاب دیگری نداریم.

رئیس جمهور آمریکا درباره احتمال مذاکره با ایران هم گفت: در این مورد صحبتی نداشته ایم، باید ببینم چه می گردد. اگر آن ها تماس بگیرند، قطعا مذاکره خواهیم کرد، کاملا به آن ها بستگی دارد. می خواهم زمانی تماس بگیرند که آماده باشند. اگر آماده نیستند، نیازی نیست خودشان را به زحمت بیاندازند.

در حال تکمیل...

منبع: خبرگزاری فارس

به "ترامپ: اگر ایران آماده مذاکره نیست، تماس نگیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: اگر ایران آماده مذاکره نیست، تماس نگیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید