تصمیم سرنوشت ساز مرادی، مسئولان به سهراب بله می گویند؟

به گزارش همیار مشاوره، در شرایطی که گفته می شد تصمیم گیری برای نوع درمان سهراب مرادی بر عهده خود این وزنه بردار گذاشته شد، مرادی هم تصمیم نهایی خود را گرفت و آن را به مسئولان بیان کرد و اکنون منتظر پاسخ آنها است.

تصمیم سرنوشت ساز مرادی، مسئولان به سهراب بله می گویند؟

به گزارش همیار مشاوره، سهراب مرادی در سالهای اخیر توانست نام خود را بیشتر از گذشته در وزنه برداری دنیا مطرح کند. او در هر مسابقه که حاضر می شد بهترین اتفاقات را رقم می زد و با جابجایی رکوردهای دنیا توانایی خود را بیشتر از قبل به رخ حریفان می کشید. اما در شرایطی که همه او را از شانس های مسلم کسب مدال در المپیک توکیو می دانستند و امید زیادی به افتخارآفرینی مجددش داشتند، ناگهان خبر از مصدومیتش به گوش رسید و تعیین شد این وزنه بردار با مصدومیت بسیار جدی روبرو شده است. سهراب مرادی مدتی است به جای حضور در تمرینات به دنبال راهکار ای برای درمان دیسک کمرش می گردد تا دوباره تمرینات خود را ادامه دهد.

البته حرف و حدیث در خصوص نوع درمان او هم در این مدت زیاد بود بعضی ها می گفتند باید عمل گردد و بعضی دیگر معتقد بودند با فیزیوتراپی و استراحت مشکل او حل می گردد و در نهایت هم تصمیم را برعهده خود این وزنه بردار گذاشتند.

مرادی هم که با فیزیوتراپی و آب درمانی به نتیجه ای نرسیده تصمیم دیگری گرفته تا بیشتر از این زمان را از دست ندهد. او به این نتیجه رسیده بهتر است در آلمان تحت مداوا قرار گیرد و حتی کلینیکی را هم در این مورد مد نظر قرار داده است. با توجه به اینکه در این کلینیک ابتدا راه های درمانی دیگری را دنبال می نمایند و عمل جراحی گزینه آخرشان است، به نظر می رسد حضور او در این کلینیک و استفاده از راه های درمانی جدید می تواند راهکار خوبی باشد تا بدون احتیاج به عمل جراحی هر چه زودتر پروسه درمانش تکمیل گردد و دوباره به تمرینات برگردد.

رضا یزدانی از کشتی گیران شاخص ایران هم زمانی که از ناحیه آشیل پا دچار مصدومیت شدید شد، تصمیم گرفت خارج از کشور عمل جراحی کند و او هم آلمان را انتخاب کرد و اتفاقاً هم از عمل جراحی خود بسیار راضی بود و حتی دوباره توانست به تشک کشتی برگردد. سهراب مرادی هم یکی از سرمایه های با ارزش ورزش ایران است بنابراین باید بهترین راه را برای درمان این ورزشکار انتخاب کرد چراکه در این میان بحث یک طلای المپیک هم مطرح است.

مرادی هم تصمیم خود را به مسئولان گفته و اکنون دیگر ریش و قیچی در دست مسئولان است و باید دید با تصمیم او موافقت می نمایند و هر چه سریع تر شرایط حضور این وزنه بردار را در آلمان فراهم می نمایند یا خیر.

در این میان زمان از همه چیز مهمتر است. سهراب مرادی برای رسیدن به المپیک باید مسابقات گزینشی خود را کامل کند و او تاکنون در دو مسابقه شرکت نموده و چهار مسابقه دیگر را پیش رو دارد از این رو بهتر است هر چه زودتر تصمیم جدی در خصوص این وزنه بردار گرفته گردد تا بیشترین از این زمان را از دست ندهد و بتواند دوباره به تمرینات بازگردد و آماده حضور در میادین گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "تصمیم سرنوشت ساز مرادی، مسئولان به سهراب بله می گویند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصمیم سرنوشت ساز مرادی، مسئولان به سهراب بله می گویند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید