حاشیه دیدار تراکتورسازی پرسپولیس، شعار پرشورها علیه بیرانوند، موج مکزیکی هواداران تراکتورسازی در ورزشگاه یادگار

به گزارش همیار مشاوره، تیم های تراکتورسازی و پرسپولیس در حالی از ساعت 17 به مصاف هم می روند که هواداران تیم میزبان علیه دروازه بان پرسپولیس شعار دادند.

حاشیه دیدار تراکتورسازی پرسپولیس، شعار پرشورها علیه بیرانوند، موج مکزیکی هواداران تراکتورسازی در ورزشگاه یادگار

به گزارش همیار مشاوره از تبریز، دیدار تیم های تراکتورسازی و پرسپولیس در حالی از ساعت 17 امروز در ورزشگاه یادگار امام(ره) تبریز آغاز می شود که طبقه اول این ورزشگاه پر شده است.

سکوهای بالای جایگاه به هواداران تیم مهمان اختصاص داده شده اما هنوز هیچ هواداری از تیم پرسپولیس در این سکوها دیده نمی شود.

آبخوری های ورزشگاه یادگار امام(ره) وضعیت مناسبی ندارد و هواداران حاضر در ورزشگاه از این موضوع ناراضی هستند.

هواداران تراکتورسازی در فاصله یک ساعت و نیم مانده به آغاز بازی، موج مکزیکی به راه انداختند تا شور و حال خود پیش از آغاز بازی را به نمایش بگذارند.

علی رغم باز شدن طبقه دوم ورزشگاه در ضلع شرقی، تعدادی از تماشاگران تراکتورسازی ترجیح داده اند از سالن های طبقه نخست و به صورت ایستاده بازی را تماشا کنند.

همزمان با ورود بازیکنان پرسپولیس به زمین برای گرم کردن، هواداران تراکتورسازی با شعار علیه پرسپولیس از آن ها استقبال کردند.

تماشاگران تراکتورسازی با شعارهایی برای علیرضا بیرانوند کری خواندند. این دروازه بان نیز با دست تکان دادن، پاسخ هواداران تیم میزبان را داد.

هوادارانی از شهرهای مختلف برای تماشای دیدار تراکتورسازی و پرسپولیس به ورزشگاه یادگار امام(ره) تبریز آمده اند.

تعدادی از تماشاگران تراکتورسازی پرچم ژاپن را به همراه داشتند که برای لحظاتی آن را باز کردند. آن ها با شعار کاشیما، کاشیما برای پرسپولیس کری خواندند.

پیش از آغاز بازی یکی از تماشاگران تراکتورسازی دچار مسائل تنفسی شد که با حضور نیروهای امدادی، به شرایط این تماشاگر رسیدگی شد.

ف

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "حاشیه دیدار تراکتورسازی پرسپولیس، شعار پرشورها علیه بیرانوند، موج مکزیکی هواداران تراکتورسازی در ورزشگاه یادگار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حاشیه دیدار تراکتورسازی پرسپولیس، شعار پرشورها علیه بیرانوند، موج مکزیکی هواداران تراکتورسازی در ورزشگاه یادگار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید