حکم محکومیت 3 میلیون تومانی علیه باشگاه پرسپولیس

به گزارش همیار مشاوره، آرای جدید کمیته معین شرایط بازیکنان و مربیان فدراسیون فوتبال به توضیح زیر است:

حکم محکومیت 3 میلیون تومانی علیه باشگاه پرسپولیس

* با توجه به شکایت مجتبی لطفی از باشگاه پارس جنوبی جم، این باشگاه به پرداخت مبلغ 2 میلیارد و 750 میلیون ریال بابت اصل خواسته و پرداخت 350 میلیون ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواستار و مبلغ 24 میلیون و 950 هزار ریال مابقی هزینه دادرسی در حق فدراسیون محکوم گشت.

* بر اساس رای صادر شده در پرونده شکایت مشخص پورشعبان از باشگاه پرسپولیس، این باشگاه به پرداخت مبلغ 30 میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ 654 هزار بابت هزینه دادرسی محکوم شد (این رای قطعی است).

* در پی شکایت سروش محمدزاده از باشگاه پارس جنوبی جم، این باشگاه به پرداخت مبلغ 170 میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ 3 میلیون و 703 هزار ریال بابت هزینه دادرسی محکوم گشت.

* در پرونده شکایت هومن صمیمی از باشگاه استقلال تهران، این باشگاه محکوم به پرداخت مبلغ 200 میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ 4 میلیون و 360 هزار ریال بابت هزنیه دادرسی در حق خواستار شد.

* با توجه به شکایت جلال الدین علی محمدی از باشگاه سپاهان، این باشگاه به پرداخت مبلغ 3 میلیارد و 660 میلیون ریال بابت اصل خواسته به انضمام پرداخت مبلغ 79 میلیون و 788 هزار ریال بابت هزینه دادرسی محکوم گشت.

آرای صادره ظرف مدت هفت روز از تاریخ ابلاغ در کمیته استیناف فدراسیون فوتبال قابل تجدیدنظرخواهی خواهد بود.

منبع: خبرگزاری مهر

به "حکم محکومیت 3 میلیون تومانی علیه باشگاه پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حکم محکومیت 3 میلیون تومانی علیه باشگاه پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید