شکست تیم ملی فوتبال بانوان ایران مقابل بلاروس در غیاب مسئولان

به گزارش همیار مشاوره، دیدار محبت آمیز تیم های ملی فوتبال بانوان ایران و بلاروس با نتیجه دو بر یک به سود تیم میهمان به پایان رسید.

شکست تیم ملی فوتبال بانوان ایران مقابل بلاروس در غیاب مسئولان

به گزارش خبرنگار ورزشی همیار مشاوره، دومین دیدار تدارکاتی تیم های ملی فوتبال بانوان ایران و بلاروس از ساعت 11 صبح امروز (سه شنبه) در ورزشگاه آرارات آغاز شد.

رها یزدانی، فاطمه امینه، ملیکا متولی، فاطمه سهرابی، زهرا سربالی، زهرا قنبری، سارا قمی، سمانه چهکندی، فروغ نوری، شبنم بهشت، بهناز طاهرخانی در ترکیب تیم ایران به زمین رفتند و هدایت این تیم را مریم آزمون به عهده داشت.

اولین گل این مسابقه را دقیقه 13 بلاروسی ها به ثمر رساندند و سه دقیقه بعد با گل سارا قمی بازی به تساوی کشیده شد. کاپیتان تیم ملی بلاروس دقیقه 41 به دلیل خطای پشت محوطه جریمه با دریافت کارت قرمز مستقیم، از زمین اخراج شد.

مهناز افشار بازیگر سینما نیز با حضور در ورزشگاه آرارات بازی را از نزدیک تماشا کرد.

مسابقه در نیمه دوم در شرایطی ادامه پیدا کرد که بازیکنان ایران عملکرد بهتری داشته و موقعیت های بیشتری را خلق کردند اما با این وجود دقیقه 71 بار دیگر آناستازیا دروازه تیم ایران را باز کرد. او زننده گل اول بلاروس نیز بود.

بازیکنان ایران در حالیکه تماشاگران اندک حاضر در ورزشگاه به شدت تیم ملی را تشویق می کردند، برای جبران گل تلاش زیادی کردند.

با توجه به اینکه بازی محبت آمیز بود، دو تیم با توافق اجازه انجام 6 تعویض را داشتند.

نکته جالب توجه اینکه هیچ یک از مسئولان فدراسیون فوتبال برای تماشای این مسابقه به ورزشگاه آرارات نیامدند و حتی لیلا صوفی زاده نایب رئیس بانوان فدراسیون فوتبال نیز برخلاف بازی قبلی، در ورزشگاه حضور نداشت.

مسابقه اول دو تیم روز شنبه هفته جاری با نتیجه یک بر صفر به سود بلاروسی ها تمام شده بود. تیم بلاروس رنکینگ 56 فیفا را به خود اختصاص داده درحالیکه رنک تیم دختران ایران 60 است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "شکست تیم ملی فوتبال بانوان ایران مقابل بلاروس در غیاب مسئولان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شکست تیم ملی فوتبال بانوان ایران مقابل بلاروس در غیاب مسئولان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید