قدبلندترین زنان جهان را بشناسید

به گزارش همیار مشاوره، به دلایلی، مردان قدبلند همواره بیشتر از زنان قدبلند مورد توجه بوده اند. اما در این مطلب می خواهیم توجه شما را به قدبلندترین زنانی که تا به حال زندگی نموده اند جلب کنیم.

قدبلندترین زنان جهان را بشناسید

به گزارش، قدبلند ها همواره برای ما افراد جالبی بوده اند. به دلایلی، مردان قدبلند همواره بیشتر از زنان قدبلند مورد توجه بوده اند. اما در این مطلب می خواهیم توجه شما را به قدبلندترین زنانی که تا به حال زندگی نموده اندجلب کنیم.

اقتصادی 205 سانتیمتر قد دارد و در کتاب رکورد های دنیای گینس به عنوان بلندترین زن دنیا ثبت شده است. او در سن 24 سالگی در اثر مسائل جسمی مزمن درگذشت.

زینب بی بی به دنبال پناهندگی در بریتانیا بود، چون از زندگی در سرزمین مادری خود، پاکستان می ترسید و احساس می کرد قد بلندش جان او را به خطر می اندازد. زینب 218 سانتیمتر قد داشت.

ماریا در سال 1879 در تیرول، اتریش متولد شد و 223 سانتیمتر قد داشت، اگرچه بسیاری معتقد بودند قد او درست اندازه گیری نشده است. او در آن موقع مشهور بود و در سال 1917 درگذشت.

سندی آلن در سال 1955 متولد شد و 231.78 سانتیمتر قدا داشت. او اغلب در سیرک نمایش اجرا می کرد، اما بازیگر هم بود. او در دوران زندگیش به عنوان بلندترین زن دنیا در گینس ثبت شده بود.

ژنگ جین لیان بلندترین زنی است که در تاریخ پزشکی ثبت شده است. او 248.2 سانتیمتر قد داشته، در سال 1964 متولد شد و در سال 1982 درگذشته است.

منبع:برترین ها

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "قدبلندترین زنان جهان را بشناسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قدبلندترین زنان جهان را بشناسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید