میلاد فراهانی: در پدیده پیشرفت می کنم، استقلال خوزستان حریف سرسختی بود

به گزارش همیار مشاوره، میلاد فراهانی دروازه بان تیم فوتبال پدیده شهرخودرو گفت: استقلال خوزستان حریف سرسختی بود، اما خدا را شکر که 3 امتیاز مهم از این بازی گرفتیم.

میلاد فراهانی: در پدیده پیشرفت می کنم، استقلال خوزستان حریف سرسختی بود

میلاد فراهانی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی همیار مشاوره، با اشاره به برد پدیده شهرخودرو در این هفته، آن هم در حالی که خیلی ها پیش بینی آن را می کردند، گفت: شاید خیلی ها برد تیم ما را پیش بینی می کردند، اما واقعاً بازی سختی را پشت سر گذاشتیم. این درست است که استقلال خوزستان در انتهای جدول قرار گرفته است، اما آنها نمایش خوبی داشتند. ما بازی سختی در پیش داشتیم و آقا یحیی هم قبل از بازی گفته بود که این مسابقه برای ما سخت است. با این حال خوشحالم که 3 امتیاز مهم گرفتیم.

وی با اشاره به رقابت فشرده مدعیان قهرمانی در بالای جدول و اینکه شانس کدام تیم برای قهرمان شدن بیشتر است، بیان کرد: از حالا که چیزی قابل پیش بینی نیست. چند تیم در بالای جدول دنبال قهرمانی یا کسب سهمیه هستند و پدیده هم جزو این تیم هاست. ما تیم خوبی داریم و قطعاً کوشش خواهیم کرد که تا آخرین هفته در کورس قهرمانی بمانیم.

دروازه بان پدیده با اشاره به حضورش در این تیم و انتخاب تیم پدیده توضیح داد: خوشحالم که اینجا را انتخاب کردم. پدیده واقعاً تیم خوبی دارد و اینجا می توانم پیشرفت کنم و چیزهای زیادی از گل محمدی و فنایی یاد بگیرم. بازیکنان پدیده هم با یکدیگر رابطه ای صمیمی دارند و همین موضوع باعث شده که این تیم نتایج خوبی بگیرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "میلاد فراهانی: در پدیده پیشرفت می کنم، استقلال خوزستان حریف سرسختی بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "میلاد فراهانی: در پدیده پیشرفت می کنم، استقلال خوزستان حریف سرسختی بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید