کانال سوئز عوارض ترانزیتی خود را افزایش داد

به گزارش همیار مشاوره، رئیس اداره کانال سوئز، از افزایش 15 درصدی هزینه های ترانزیت برای انواع کشتی های عبوری از کانال سوئز در سال 2023 اطلاع داد.

کانال سوئز عوارض ترانزیتی خود را افزایش داد

به گزارش همیار مشاوره، اسامه ربیعی، رئیس اداره کانال سوئز، از افزایش 15 درصدی هزینه های ترانزیت برای انواع کشتی های عبوری از کانال سوئز در سال 2023 اطلاع داد و این در حالی است که هزینه ترانزیت برای کشتی های فله خشک و کشتی های کروز 10 درصد افزایش می یابد.

ربیعی در بیانیه ای بر تمایل برای اجرای یک استراتژی قیمت گذاری و بازاریابی متعادل و انعطاف پذیر تأیید کرد و گفت: امکان ارائه خدمات ناوبری را برای عبور از کانال مطابق با سیاست مدلی فراهم می نماید که حفظ رهبری کانال را تضمین می نماید و آن را به برترین، سریع ترین و کوتاه ترین انتخاب برای مشتریان در مقایسه با سایر روش های رقیب تبدیل می نماید.

وی در مورد دلایل افزایش عوارض عبور کشتی های عبوری از کانال سوئز توضیح داد: این تصمیم با توجه به پیگیری مستمر تحولات تغییرات بازار در بخش حمل ونقل دریایی صورت می گیرد که بر ادامه آن نظارت دارد.

ربیعی اضافه کرد: مشخص هزینه کشتی های عبوری از کانال سوئز به عوامل متعددی از جمله میانگین قیمت انواع کشتی ها بستگی دارد و در این زمینه به افزایش زیاد و متوالی باربری اشاره نمود.

ربیعی ضرورت افزایش هزینه های ترانزیت کشتی ها را با توجه به نرخ تورم جهانی بیش از 8 درصدی فعلی که منجر به افزایش هزینه های بهره برداری و نگهداری و ارائه خدمات ناوبری در کانال می گردد، خاطرنشان کرد.

منبع: همشهری آنلاین

به "کانال سوئز عوارض ترانزیتی خود را افزایش داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کانال سوئز عوارض ترانزیتی خود را افزایش داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید