کشتی فرنگی زیر 23 سال آسیا، امیدواری کادرفنی تیم ملی به قهرمانی ایران در این مسابقات

به گزارش همیار مشاوره، مسابقات کشتی فرنگی زیر 23 سال آسیا درحالی فردا به صورت رسمی آغاز می شود که کادرفنی تیم ملی، به قهرمانی ایران در این رقابت ها بسیار امیدوار است.

کشتی فرنگی زیر 23 سال آسیا، امیدواری کادرفنی تیم ملی به قهرمانی ایران در این مسابقات

به گزارش خبرنگار اعزامی همیار مشاوره از مغولستان، در حالی که کمتر از یک روز به آغاز رسمی مسابقات کشتی فرنگی زیر 23 سال آسیا در اولان باتور زمان باقی مانده است، کادرفنی تیم کشتی فرنگی زیر 23 سال کشورمان شرایط ملی پوشان را خوب ارزیابی کرده و همه امیدوار هستند که تیم ایران با جام قهرمانی به کشورمان بازخواهد گشت.

جمشید خیرآبادی، سرمربی تیم در گفت وگو با همیار مشاوره گفت: با اینکه با شرایط سختی از بعد پروازی به اولان باتور رسیدیم، ولی شرایط بدنی و آمادگی کشتی گیران مطلوب است و اگر اتفاق خاصی پیش نیاید، امیدواریم تیم فرنگی کشورمان فردا و در روز عید نوروز، عیدی مناسبی به مردم کشورمان بدهد و با جام قهرمانی به ایران بازگردیم.

رسول جزینی، مربی تیم نیز با اعلام اینکه شرایط بدنی کشتی گیران مطلوب است، گفت: کشتی گیران توانستند خودشان را با شرایط آب وهوایی و اختلاف زمانی تطبیق دهند و اگر آنچه که توانایی دارند را به نمایش بگذارند، فردا روز پرمدال و موفقی برای ما خواهد بود.

صابر میرزاده، مربی تیم نیز درخصوص آخرین شرایط تیم کشتی فرنگی زیر 23 سال کشورمان گفت: خداراشکر شرایط بچه های بسیار خوب است و فردا در 7 وزن، ما نماینده داریم و با توجه به اردوها و شرایطی که کشتی گیران داشتند، این امید را داریم که در هفت وزن بر سکو برویم و فردا تکلیف قهرمانی در این مسابقات را یک روز مانده به انتها بازی ها تعیین کنیم.

به گزارش همیار مشاوره، مسابقات کشتی فرنگی زیر 23 سال قهرمانی آسیا روزهای اول و دوم فروردین ماه در شهر اولان باتور کشور مغولستان برگزار می شود.

ترکیب تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان به شرح زیر است:

55 کیلوگرم: پویا دادمرز

60 کیلوگرم: مهدی محسن نژاد

63 کیلوگرم: میثم دلخانی

67 کیلوگرم: محمد الیاسی

72 کیلوگرم: امین کاویانی نژاد

77 کیلوگرم: محمدرضا گرایی

82 کیلوگرم: مهدی ابراهیمی

87 کیلوگرم: محمد هادی ساروی

97 کیلوگرم: حسن آریا نژاد

130 کیلوگرم: علی اکبر یوسفی

سرمربی: جمشید خیرآبادی

مربیان: ناصر نوربخش، رسول جزینی، فرید عدنانی، صابر میرزاده

سرپرست: بهروز حضرتی پور

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "کشتی فرنگی زیر 23 سال آسیا، امیدواری کادرفنی تیم ملی به قهرمانی ایران در این مسابقات" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشتی فرنگی زیر 23 سال آسیا، امیدواری کادرفنی تیم ملی به قهرمانی ایران در این مسابقات"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید