اگر به دنبال رازهای کسب ثروت هستید؛ این مطلب را از دست ندهید!

به گزارش همیار مشاوره، همه ما چیزهای زیادی در زندگی می خواهیم، اما اغلب نمی دانیم چگونه به رویاهای مان دست یابیم، یا چگونه از جایگاهی که هستیم به جایی که می خواهیم برسیم. در واقع در پی داشتن زندگی پیروز، با اندوخته های اقتصادی بسیار هستم. با ما همراه باشید تا در این مطلب کتاب هایی را به شما معرفی کنیم تا از رازهای کسب ثروت بیشتر بدانید.

اگر به دنبال رازهای کسب ثروت هستید؛ این مطلب را از دست ندهید!

رازهای کسب ثروت

راز دستیابی به موفقیت فردی و ثروت این است که با خود واقعی تان رو راست باشید و به بیشترخواهی ادامه دهید. بعضی حالت ها، ممکن است ایده بیشترخواهی را دوست داشته باشند، اما همه راه را نمی روند و آن را از ته دل نمی خواهند. برای کسب موفقیت، باید آن را به قدری بخواهیم که وقتی آن را به دست نمی آوریم از نداشتن آن آسیب ببینیم. در همین زمان، باید بیاموزیم چگونه آن آسیب ها را التیام بخشیم تا بتوانیم طعم شادی درونی را بچشیم. هنگامی که در مقابل امواج احساسات منفی مانند ناراحتی، ناامیدی و مانند این ها ایستادگی می کنیم، باید قادر باشیم لذت، عشق، اطمینان و آرامش درونی را آگاهانه بیابیم و آرزوی موفقیت و رسیدن به ثروت را در سر بپرورانیم.

5 درسی که یک میلیونر به من آموخت دربارۀ زندگی و ثروت

امروزه مسائل مالی عامل و مسبب از هم گسیختگی پیوندهای زناشویی، ناهنجار شدن روابط خانوادگی و به مخاطره افتادن تندرستی است و بیشترین زمینه را برای اعمال و رفتار مجرمانه فراهم می نماید. در نتیجه اهداف و رؤیاهای آحاد مردم به کابوس تبدیل می گردد. اما خبر خوب آن است که اگر پنج درس در این کتاب را آویزۀ گوش نموده و از آن پیروی کنید موانع و تنگناهایی را که به آنها اشاره شد پشت سر گذاشته و آنچه را که به راستی می خواهید ـ محبت و توفیق و شادمانی و روابط دلخواه و کار رضایت بخش و تندرستی و ثروت و توانگری و آرامش درون ـ به دست خواهید آورد. این اصول نه تنها در زندگی خانوادگی، بلکه در تمام امور سازنده و رهگشا بوده است. مطالب این کتاب به گردآوری ثروت و تمول محدود نمی گردد. هدف اصلی اش تأکید بر این نکته است که چگونه غل و زنجیری را که به دست و پایتان بسته شده باز کنید و امور مالی خود را در راه صحیح راهنمایی کنید.

افزایش هوش مالی شاهراه ثروت

هر آموزشی دارای ارزش است و هر آموزشی می تواند مفید باشد، مشروط بر این که شما استعدادهای خدادادی خود را کشف و توسعه دهید. من به عنوان هوادار سرمایه داری دموکراتیک، بر این باورم که آموزش، نقشی حیاتی در سعادت مالی کشور ما دارد، اگر قرار باشد مردم به ظرفیت کامل خود پی ببرند، آموزش امری حیاتی است، و قطعاً چنانچه قرار باشد افراد مسئولیت شرایط خودشان را به عهده بگیرند و در این مهلکه مالی که ما در آن به سر می بریم، رشد نمایند، آموزش امری واجب است. به همین دلیل است که کوشش های رابرت کیوساکی را تحسین می کنیم. او کسی است که امکانات آموزش مالی را برای کسانی که می خواهند زندگیشان را تغییر دهند، امنیت مالی و نیز منابعی برای تحقق بخشیدن به رؤیاهایشان داشته باشند، فراهم آورده است. این که شما این کتاب ارزنده را می خوانید، به این معناست که در مسیری درست برای بهسازی خود و کشورتان گام برمی دارید.

منبع: دیجیکالا مگ

به "اگر به دنبال رازهای کسب ثروت هستید؛ این مطلب را از دست ندهید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اگر به دنبال رازهای کسب ثروت هستید؛ این مطلب را از دست ندهید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید