این قابلیت به زودی از ویندوز 11 حذف می گردد

به گزارش همیار مشاوره، زومیت نوشت: یکی از ویژگی های ویندوز 11 به نام Steps Recorder که احتمالاً نامش را نشنیده اید به زودی از این سیستم عامل حذف خواهد شد.

این قابلیت به زودی از ویندوز 11 حذف می گردد

مایکروسافت اوایل هفته بیلد 23590 ویندوز 11 را برای کاربران اینسایدر در کانال توسعه دهندگان منتشر کرد. این آپدیت بیشتر بر مواردی که قرار است به سیستم عامل مذکور اضافه گردد تمرکز دارد. البته غول فناوری اهل ردموند می خواهد یکی از امکانات ویندوز 11 را نیز حذف کند.

مایکروسافت در کنار بهبودها و ویژگی های تازه اظهار داشت قابلیت Steps Recorder به روزرسانی بیشتری دریافت نخواهد کرد و این ویژگی از نسخه های بعدی ویندوز حذف خواهد شد.

در صفحه وب مایکروسافت که ویژگی های منسوخ ویندوز را لیست می نماید نوشته شده:Steps Recorder دیگر آپدیت دریافت نخواهد کرد و در نسخه بعدی ویندوز حذف خواهد شد. برای ضبط ویدیو از صفحه، Xbox Toolbar، Snipping Tool یا ClipChamp را توصیه می کنیم.

قابلیت Steps Recorder اولین بار در ویندوز 7 معرفی گردید و به شما اجازه می داد اقدامات صورت گرفته روی رایانه شخصی را ضبط کنید. این ویژگی به جای ضبط ویدئو از هر فعالیت شما روی صفحه یک تصویر ایجاد می کرد و به نظر بعضی ها کاربردی بود اما امروزه باتوجه به وجود ابزارهایی مثل Snipping Tool، اضافه به نظر می رسد.

227227

منبع: خبرآنلاین

به "این قابلیت به زودی از ویندوز 11 حذف می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "این قابلیت به زودی از ویندوز 11 حذف می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید