برگزیت ، هوندا تنها کارخانه خود را در بریتانیا تعطیل می نماید

به گزارش همیار مشاوره، هوندا تنها نیست، شرکت خودروسازی نیسان ژاپن و هم چنین جگوار که چینی ها بیشترین درصد مالکیت آن را دارند در حال تصمیم گیری برای انتقال کارخانه هایشان از بریتانیا هستند.

برگزیت ، هوندا تنها کارخانه خود را در بریتانیا تعطیل می نماید

شرکت خودروسازی ژاپنی هوندا اظهار داشت که کارخانه مهم خود در بریتانیا را تعطیل خواهد نمود. به نظر می رسد عدم شناخت پیامدهای خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا، مهم ترین نگرانی مدیران شرکت هوندا باشد.

این در حالیست که دولت محافظه کار ترزا می پیروز نشده است تا درباره آخرین توافق بر سر برکسیت تاییدیه مجلس بریتانیا را به دست آورد. همزمان 29 ماه مارس آینده، طبق توافق های اولیه، قرار است که جدایی بریتانیا از اتحادیه اروپا نهایی گردد.

به جز هوندا، شرکت خودروسازی نیسان ژاپن و هم چنین جگوار که چینی ها بیشترین درصد مالکیت آن را دارند در حال تصمیم گیری برای انتقال کارخانه هایشان از بریتانیا هستند.

هوندا به همین دلیل بزرگترین کارخانه خود در شهر سوئیندون را تعطیل می نماید. بیشتر از 3000 نفر در این کارخانه فعالیت دارند و این تعطیلی می تواند تبعات زیادی برای دولت ترزا می داشته باشد.

کارشناسان پیش بینی می نمایند که خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا پیامدهای منفی مالی زیادی برای بریتانیا خواهد داشت. شرکت های اروپای زیادی هم می خواهند مقر خود از بریتانیا را تعطیل و به کشورهای دیگر اروپایی بروند.

شرکت خودروسازی هوندا اظهار داشت فعالیت هایش در بریتانیا را بطور کامل تا سرانجام سال 2020 میلادی متوقف خواهد نمود.

منبع: همشهری آنلاین

به "برگزیت ، هوندا تنها کارخانه خود را در بریتانیا تعطیل می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزیت ، هوندا تنها کارخانه خود را در بریتانیا تعطیل می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید