جزئیات عرضه خانواده گلکسی واچ 6 سامسونگ با باتری بزرگ تر

به گزارش همیار مشاوره، چیزی به زمان عرضه ساعت های هوشمند سری گلکسی واچ 6 سامسونگ باقی نمانده و اکنون این سری گواهینامه 3C چین را دریافت نموده است. طبق توضیحات ارائه شده از این گواهی، ظاهراً این خانواده دارای باتری بزرگ تری نسبت به نسخه قبلی خود (گلکسی واچ 5) خواهد بود و بعلاوه درمجموع چهار مدل خواهد داشت.

جزئیات عرضه خانواده گلکسی واچ 6 سامسونگ با باتری بزرگ تر

بعلاوه طبق اطلاعات ارائه شده، این خانواده دارای چهار مدل خواهد بود.

چیزی به زمان عرضه ساعت های هوشمند سری گلکسی واچ 6 سامسونگ باقی نمانده و اکنون این سری گواهینامه 3C چین را دریافت نموده است. طبق توضیحات ارائه شده از این گواهی، ظاهراً این خانواده دارای باتری بزرگ تری نسبت به نسخه قبلی خود (گلکسی واچ 5) خواهد بود و بعلاوه درمجموع چهار مدل خواهد داشت.

طبق گزارش هایی که درباره این دستگاه منتشر شده است، گلکسی واچ 6 در دو مقدار 40 و 44 میلی متری عرضه خواهد شد. ظرفیت باتری دو نوع کوچک تر 300 میلی آمپر-ساعت اعلام شده است و مدل های بزرگ تر دارای باتری 350 میلی آمپرساعتی خواهند بود؛ بنابراین باتری دستگاه نو کمی قدرتمندتر از باتری های 284 و 340 میلی آمپرساعتی موجود در نسخه های قبلی گلکسی واچ است.

ظرفیت باتری و مقدار های مختلف گلکسی واچ 6 کلاسیک

علاوه براین، گلکسی واچ 6 کلاسیک نیز در دو مقدار 42 میلی متر و 46 میلی متری در دسترس خواهند بود. نسخه کوچک تر دارای باتری 330 میلی آمپرساعتی است، درحالی که نسخه بزرگ تر از باتری 400 میلی آمپرساعتی پشتیبانی می نماید. بااین وجود، باتری این مدل ها نیز از سلول های 247 و 340 میلی آمپرساعتی موجود در مدل های قبلی گلکسی واچ کلاسیک بزرگ تر خواهند بود.

ظرفیت باتری بیشتر نشان می دهد که سامسونگ میخواهد عمر باتری ساعت های هوشمند خود را افزایش دهد که یکی از مهم ترین جنبه ها برای کاربران محسوب می گردد.

به جز مشخصات باتری، هنوز اطلاعات زیادی در خصوص سری گلکسی واچ 6 در دسترس نیست. بااین حال طبق شایعاتی دیگر، این دستگاه ها که نمایشگر هایی شیشه ای با محافظ Corning Gorilla Glass DX خواهند داشت، از تیتانیوم یا فولاد ضدزنگ ساخته می شوند، در رنگ های مختلفی عرضه شده و از طیف وسیعی از قابلیت های نظارت بر تناسب اندام بهره خواهند برد. بعلاوه ممکن است با پشتیبانی از قاب قابل چرخش عرضه شوند.

هرچند سامسونگ هنوز هیچ اطلاعاتی در خصوص این دستگاه ها را تأیید ننموده است، اما پیش بینی می گردد که گلکسی واچ 6 در ماه آوریل یا آگوست و هم زمان با دستگاه های دیگری ازجمله نسل بعدی گوشی های تاشوی غول کره ای معرفی گردد.

منبع: دیجیاتو

منبع: فرادید

به "جزئیات عرضه خانواده گلکسی واچ 6 سامسونگ با باتری بزرگ تر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات عرضه خانواده گلکسی واچ 6 سامسونگ با باتری بزرگ تر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید