آغاز بکار سامانه جذب نخبگان در سایت صندوق بازنشستگی کشوری

به گزارش همیار مشاوره، مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: سامانه جذب نخبگان از روز گذشته به مدت 16 روز در سایت صندوق بازنشستگی به نشانی cspf.ir راه اندازی شده و تا نیمه خرداد 98 همزمان با عید سعید فطر به کار خود ادامه خواهد داد.

آغاز بکار سامانه جذب نخبگان در سایت صندوق بازنشستگی کشوری

به گزارش خبرنگاران، صالحی با اعلام این خبر به شرایط ثبت نام کنندگان اشاره و بیان کرد: افراد جهت ثبت نام در این سامانه و شرکت در فراخوان، علاوه بر دارا بودن مدرک کارشناسی ارشد یا بالاتر، باید حداقل یکی از افتخارات نخبگانی ذکر شده در ماده 4 آیین نامه احراز استعدادهای برتر و نخبگی مصوب شورای عالی انقلاب فرهنگی را کسب کرده باشند.

وی شرح داد: مهم ترین این موارد شامل دارندگان مدال های جهانی و کشوری المپیادهای علمی دانش آموزی و دانشجویی، رتبه های برتر آزمون سراسری، برگزیدگان جشنواره های علمی معتبر (جشنواره خوارزمی، رازی و فارابی) و دانش آموختگان برتر آموزشی پژوهشی مورد تایید بنیاد ملی نخبگان است.

صالحی اظهار کرد: لزوم بهره مندی صندوق بازنشستگی از ظرفیت بالای نخبگان کشور جهت ارتقاء نیروی انسانی و افزایش بهره وری و سوددهی شرکت های تابعه در راستای بهبود وضعیت معیشت بازنشستگان تحت پوشش از جمله اهداف راه اندازی این سامانه و فراخوان جذب نخبگان است.

وی شرح داد: این طرح هم در راستای تاکید وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای ایجاد بسترهای لازم جهت شناسایی و بکارگیری جوانان نخبه در صندوق بازنشستگی به خصوص هلدینگها و شرکت های تابعه است و هم ظرفیتی است که برای نخستین بار در اختیار نخبگان کشور قرار می گیرد تا با استفاده از افراد نخبه و جوان و متخصص بتوانیم از مسائل پیش روی صندوق بازنشستگی به سلامت عبور کنیم.

صالحی تاکید کرد: سودآور کردن سرمایه بازنشستگان نیازمند استفاده از مدیران و کارشناسان نخبه، هوشمند، ایده پرداز و پاک دست دارد و ما تمام تلاش خود را برای بهبود معیشت بازنشستگان از یکسو و کاهش وابستگی به منابع دولت از سوی دیگر، بکار خواهیم بست.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، سامانه جذب نخبگان در صندوق بازنشستگی کشوری از روز سه شنبه 31 اردیبهشت ماه همزمان با میلاد با سعادت امام حسن مجتبی (ع) آغاز بکار کرده و تا نیمه خرداد ماه مصادف با عید سعید فطر به منظور ثبت مشخصات و مدارک نخبگان و استعدادهای برتر علاقه مند به همکاری با مجموعه های ذیل صندوق بازنشستگی کشوری به کار خود ادامه خواهد داد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "آغاز بکار سامانه جذب نخبگان در سایت صندوق بازنشستگی کشوری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آغاز بکار سامانه جذب نخبگان در سایت صندوق بازنشستگی کشوری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید